Deski tarasowe

  O produkcie

  Jednym z najczęściej stosowanych naturalnych materiałów na tarasy są deski z modrzewia syberyjskiego. Ekstremalnie trudne warunki wzrostu powodują jego bardzo wolny przyrost, co skutkuje jego dużą twardością, odpornością na ścieranie oraz niszczące działanie pleśni, grzybów i niekorzystnych warunków atmosferycznych.
  Modrzew syberyjski cechuje się przepięknym rysunkiem i kolorystyką od czerwono-brunatnej po złocisto-miodowy. Odpowiednio zabezpieczony przynajmniej raz na rok olejami do drewna zachowuje swoje naturalne barwy przez wiele lat. Deski nie poddane konserwacji z biegiem czasu zaczynają patynować, w naturalny sposób starzeć się przyjmując bardzo modną barwę srebrno-szarą.
  Taras z modrzewia syberyjskiego to idealne miejsce na odpoczynek i element upiększający otoczenie naszego domu.

  Certyfikaty

  Deklaracja własności użytkowych z punktu widzenia klienta jest najważniejszym certyfikatem. Określa ona konkretne parametry produktów wedle konkretnych norm, które mają znaczenie ze względu na przeznaczenie. Certyfikacja świadczy o spełnieniu norm konstrukcyjnych, higienicznych lub obydwóch razem.

  Są to certyfikaty równorzędne. Określają kontrolę pochodzenia produktu oraz kontrolę łańcucha dostaw. Dla nabywcy detalicznego znaczy to, że firma pozyskuje drewno z plantacji, które są zarejestrowane, nie prowadzą rabunkowej gospodarki leśnej, a wszelkie firmy, które biorą udział w łańcuchu dostaw działają legalnie, wedle przepisów.

  Certyfikat jakości strugania przyznawany firmom, których proces spełnia normy stawiane przez organizację  „Association of the European Planing Mill Industry” z siedzibą w Wiedniu, spełniając przy tym najwyższe normy sortowania w Europie.

  Rodzaje

  PROFIL „TERR”

  Wymiar [mm] GatunekJakośćPakowanie
  24x145modrzew syberyjskiA/B-VEH4 szt

  Galeria zdjęć