Deski podłogowe

  O produkcie

  Naturalna, świerkowa podłoga to oryginalny wystrój wnętrza nadający mu przytulny, ciepły charakter i dający gwarancję eksploatacji pomieszczenia niezależnie od jego przeznaczenia.
  Podłoga jest suszona do 9% (+/- 2%) wilgotności i posiada bardzo wysoką jakość strugania, dlatego nie trzeba jej cyklinować.

  Certyfikaty

  Deklaracja własności użytkowych z punktu widzenia klienta jest najważniejszym certyfikatem. Określa ona konkretne parametry produktów wedle konkretnych norm, które mają znaczenie ze względu na przeznaczenie. Certyfikacja świadczy o spełnieniu norm konstrukcyjnych, higienicznych lub obydwóch razem.

  Są to certyfikaty równorzędne. Określają kontrolę pochodzenia produktu oraz kontrolę łańcucha dostaw. Dla nabywcy detalicznego znaczy to, że firma pozyskuje drewno z plantacji, które są zarejestrowane, nie prowadzą rabunkowej gospodarki leśnej, a wszelkie firmy, które biorą udział w łańcuchu dostaw działają legalnie, wedle przepisów.

  Certyfikat jakości strugania przyznawany firmom, których proces spełnia normy stawiane przez organizację  „Association of the European Planing Mill Industry” z siedzibą w Wiedniu, spełniając przy tym najwyższe normy sortowania w Europie.

  Kształt deski

  Rodzaje

  PROFIL „O” Podłoga

  Wymiar [mm] Po złożeniu [mm]GatunekJakośćPakowanie
  24x146138świerkC4 szt